Johtokunta

Puheenjohtaja
Juha Tuliniemi
puh.0400 518233
info@kokkolanilmastointiasennus.fi

Varapuheenjohtaja
Kari Högbacka
puh.044 3048548

Sihteeri
Katri Pelto-Arvo
puh. 040 5912487
katri.peltoarvo@saunalahti.fi

Taloudenhoitaja
Mikko Lauri
puh.050 3813052
mikko.lauri@kotinet.com

Eero Kinare
puh.050 3081533
eerokinare@gmail.com

Jari Sipi
puh.050 5304776
jari.sipi@hotmail.com

Sanna Sipi
puh.050 3083965
sanna.sipi@soite.fi

Antti Hovila
puh.044 0890218
antti.hovila@vesikolmio.fi

Katja Tuliniemi
puh.041 4377190
katja.tuliniemi@gmail.com

Paula Hakkarainen
puh.050 4018918
paula.hakkarainen23@gmail.com

Jouni Hakkarainen
puh. 040 5517795

Roiman johtokunnan joukkue huoltajineen Kalajoen Hiekkasärkillä 17.3.2017 hiihdetyssä puulaakiviestissä. Tuloksena puulaakisarjan tyylikäs voitto!