Johtokunta

Puheenjohtaja
Juha Tuliniemi
puh.0400 518233
info@kokkolanilmastointiasennus.fi

Varapuheenjohtaja
Sanna Sipi
puh. 050 3083965
sanna.sipi@soite.fi

Sihteeri
Eero Kinare
puh.050 3081533
eerokinare@gmail.com

Taloudenhoitaja
Mikko Lauri
puh.050 3813052
mikko.lauri@kotinet.com

Jari Sipi
puh.050 5304776
jari.sipi@hotmail.com

Kari Högbacka
puh.044 3048548
kari.hogbacka@gmail.com

Katja Tuliniemi
puh.041 4377190
katja.tuliniemi@gmail.com


Paula Hakkarainen
puh.050 4018918
paula.hakkarainen23@gmail.com

Tuija Tuorila
puh. 040 7506681
tuija.tuorila@kotinet.com

Ville Lehtinen
puh. 044 2625 867
ville.lehtinen@centria.fi

Joonas Joensuu
puh 044 2652769
joona@hierojajoonas.fi

Nuorisojäsen
Saku Sipi
044 5304779

Roimalle toinen tyylipuhdas kiinnitys Kalajoen puulaakiviestin pokaaliin 16.3.2018. Upea joukkue ja hienot kannustusjoukot!

Roiman johtokunnan joukkue huoltajineen Kalajoen Hiekkasärkillä 17.3.2017 hiihdetyssä puulaakiviestissä. Tuloksena puulaakisarjan tyylikäs voitto!